Cansel Elçin Fan Clup
Cansel Elçin Fan Clup
Cansel Elçin Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cansel Elçin Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Öncelikle,tüm misafirlerimiz sitemize hoşgeldiniz
Cansel Elçin hakkında birçok bilgiye sahip olmak,eğlenmek,iyi bir aile ortamında bulunmak istemezmisiniz ?
Eğer istiyorsanız hemen sağ üst köşedeki ''Kayıt ol''a tıklayın ve üye olun. Ailemize katılın,
cansel fanı olun,olmayın hiç farketmez, Üye olduğunuza pişman olmayacaksınız.

Cansel Elçin Fan Clup yönetim 

Facebook Sayfamız

Sitemize Moderatör Alınıcaktır Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Herkes Bilsin Aşkımı

YazarMesaj
^ZyNeP^
Admin
^ZyNeP^

Rep Puanı : 874

Herkes Bilsin Aşkımı Empty
MesajKonu: Herkes Bilsin Aşkımı    Herkes Bilsin Aşkımı Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 11:02 am

Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde...

Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her kavga edişimizde fırtınalar kopardı yüreğimde, sen hiç bilmezdin. Benim susuşum senin kaçışını desteklerdi belki de. Belki de gerçekten söyleyemediğim sözlerle doldu kalbim ve sen her seferinde gün batışını anımsattın bana, onun kadar güzel onun kadar huzur verici. Aslında hem onun kadar uzaktın bana hem de yakınımda hissettim seni, uzanıp tutacak kadar yakınımda.

Uzaktan sevmeyi hiç sevmiyordum ama uzaktan sevmek zorundayım. Kimse bilmemeliydi seni sevdiğimi , sonra kopup giderdin benden, arkadaş bile kalmazdın bilirdim. Bir sevdiğin vardı konuşurlarken duymuştum. Sonrada sen anlattın bana sevgilini
https://canselelcinfan.yetkin-forum.com

Herkes Bilsin Aşkımı
1 sayfadaki 1 sayfası